NOVINKY

arr3Nebezpečenstvo plochých nôh u detíPrečítajte si zaujímavý článok, ktorý nájdete... arr3Taka malá recenzia L and LMôj number 1 v detských topánočkách, čo sa kvality i designu týka sú Shooshoos. Nevýhoda, doposiaľ... arr3Základné pravidlá ako obúvať deti a ako sa starať o zdravý vývoj ich nožičiek So starostlivosťou o nohy je nutné začať hneď po narodení dieťaťa. Už úzke a tesné pančušky... arr3Ako správne vybrať detské topánky  Každý rodič sa v dnešnej dobe pasuje s prebytkami rôznych tovarov a ponúk, ktoré sa prezentujú... arr3Ako podporiť zdravý vývoj nožičky ?Pre správny vývoj nohy je dôležité tiež dostatočné množstvo vzruchov (tzv. „propriocepce"). Medzi... arr3Zdravý vývoj detskej nohyLen malé percento detí sa rodí s vrodenými vadami. Pre ilustráciu je možno uviesť napr. vadu „pes...


Detské topánky doporučené ortopédmi

Shooshoos boli vyvinuté s pomocou ortopédov a sú prispôsobené špecifickým potrebám nôh dojčiat a batoliat. Použitý materiál je 100% mäkká koža, pásky a ozdoby vyrobené z bavlny a kože. Farby sú vyrobené z prírodných farbív bez toxických prísad. Vyrábajú sa v Kapskom Meste v Juhoafrickej republike, v sociálnom projekte na podporu znevýhodnených komunít.

Brown Winter Boot sú vyrobené z krásnej mäkkej hnedej kože nappa. Držia malé nôžky a malé prsty v teple a pohodllí. Sú to presne tie topánočky, ktoré vaše dieťa musí mať vo svojom šatníku. Obúvanie majú na suchý zips takže sa dajú ľahko obuť a vyzuť.

 

ZTA1Njlk